Prima pagină » Andra Dinică și Sergiu Istvan ne-au reprezentat cu cinste la Campionatul Balcanic de Culturism și Fitness

de Punctul
andra-dinica-si-sergiu-istvan-ne-au-reprezentat-cu-cinste-la-campionatul-balcanic-de-culturism-si-fitness

Sergiu Istvan a obținut medalia de bronz 🥉 la categoria Men’s Physique +179 cm și a cucerit podiumul de aur 🥇 la Fit Pairs Open, alături de sportiva Ioana Bîrsan.

Andra Dinica, cu o evoluție absolut spectaculoasă, s-a clasat pe locul 4 la categoria Women Bikini Fitness 166 cm.

Evenimentul, desfășurat în weekendul recent încheiat, la Iulius Town din Timișoara, a strâns peste 150 de sportivi de excepție din România, Muntenegru, Kosovo, Grecia, Cipru, Serbia, Macedonia, Albania, Croația, Bulgaria și Slovacia.

Andra Dinică și Sergiu Istvan ne-au reprezentat cu cinste la Campionatul Balcanic de Culturism și Fitness at

Această știre este preluată prin Roboțelul iDOR.info!

Sursa acestei stiri: Andra Dinică și Sergiu Istvan ne-au reprezentat cu cinste la Campionatul Balcanic de Culturism și Fitness

Autor/editor: Punctul

Redacția: Redacția @ Punctul